Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?

lütfen aramak için bir kelime yada cümle girin.

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Web sitesi yapımında kullandığınız teknolojiler nelerdir?

Web tasarım projelerimizde güncel teknolojilerin neredeyse tümünden faydalanıyoruz. Yazılım teknolojilerinden PHP, MYSQL, HTML5, CSS3, JAVASCRIPT gibi programlama ve tasarım dillerini kullanıyoruz. Görsel tasarımlarda ADOBE PHOTOSHOP CC ve ADOBE ILLUSTRATOR CC programlarını kullanıyoruz.

Kodpen ile bir web sitesi ne kadar sürede tamamlanır?

Bir web sitesi projesi ortalama 7 - 15 iş günü sürmektedir. Ancak projenin büyüklüğüne bağlı olarak bu süre 2 aya kadar uzayabilir.

Çalışmalarınızda hazır bir altyapı kullanıyor musunuz?

Evet. Kodpen olarak ihtiyaç duyduğumuz takdirde müşterilerimiz için geliştirdiğimiz ve ücretsiz dağıttığımız Pinegrap içerik yönetim sistemini kullanıyoruz. 

Yaptığınız web tasarım projesi SEO çalışması içeriyor mu?

Evet içeriyor. Bir web sitesi SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)  çalışması olmadan internet ortamında hiç bir anlam ifade etmez. Bunu bildiğimiz için hem kodlama sırasında hem de içerik oluşturulması sırasında ve sonrasında SEO çalışmalarını yürütüyoruz. 

Web sitesini kendim yönetebilecek miyim?

Evet yönetebilirsiniz. Kodpen, geliştirdiği Pinegrap içerik yönetim panelini tüm projelerinde müşterilerinin kullanımına sunar. Pinegrap ile Kodpen'e ihtiyaç duymadan web sitenizdeki içerikleri düzenleyebilir, yeni içerik ekleyebilir, güncellemelerden faydalanabilirsiniz.

Web sitem mobil uyumlu olacak mı?

Evet, web siteniz responsive yani mobil cihaz uyumlu olacaktır. Kodpen ayrım gözetmeksizin her projesini, tüm cihaz ve tarayıcılarda çalışacak şekilde tasarlar ve kodlar.

Web tasarım proje süreciniz nasıl işler?
  1. Planlama: Sizinle ayrıntılı bir şekilde konuşup hayallerinizdeki projeyi not ediyoruz. Her adımı tüm detaylarıyla planlıyoruz.
  2. Tasarım: En güncel tasarım teknikleri ile projenizi tasarlıyoruz.
  3. İnşa: Projedeki her detayı zevklerinize uygun katman katman inşa ediyoruz.
  4. Destek: Sizlere her adımda yardım etmeye devam ediyoruz.
Kodpen'e nasıl ulaşabilirim?

Kodpen, İzmir Tire merkezli freelancer (serbest çalışan) bir ekiptir. Kodpen ile İletişim sayfamızdan iletişim formu gönderebilir veya çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Pinegrap'ı nereden indirebilirim?

Pinegrap Sayfasında bulunan indir butonu ile indirebilirsiniz. yardıma ihtiyacınız varsa yardım için iletişim formu gönderebilirsiniz.

Pinegrap Windows sunucusu ile uyumlu mudur?

Evet uyumludur. Pinegrap'ın çalışması için Php5.0 ve üzeri uyumlu Linux / Windows sunucusu ve bir adet Mysql veritabanına sahip her türlü sunucuda kolaylıkla çalıştırabilir ve tüm özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

Web barındırma(hosting) ve alan adı(domain) tescil işlemlerini yapıyor musunuz?

Evet, yapıyoruz. Fiyatları yıllık olarak belirlenmiş, alan adı tescili, SSL güvenlik sertifikaları ve web barındırma paketlerimiz ile yazılım ve tasarım hizmetlerine ek olarak müşterilerimiz dilerlerse hizmetlerini sunuyoruz.