phone

Pinegrap
Web Site Platformu

Web yazılım ihtiyaçlarınızı tek bir çatı altında birleştirin. Daha fazla bilgi edin
file_downloadindir

Website Platformunuzu tüm cihazlardan yönetin!

*Website platformunuzu bilgisarınızdan veya hızlı bir şekilde telefonunuzdan kontrol edebilir ve yönetebilirsiniz! Ek yazılımlara veya karışık kullanıcı giriş sistemlerine ihtiyacınız yok.

Pinegrap website platformunu birçok cihazda kolaylıkla kullanabilirsiniz bunu anlatmak için tasarlanmış içerik yönetim sistemi uygulamasının ekran görüntülerinin bulunduğu 3 tip cihaz yer alan bir görsel

Genel Bakış

Pinegrap, işletmeniz için düzinelerce özelleştirilebilir eklenti ile birlikte geliyor!

Sayfa tabanlı özellikler ile hızlı başlangıç

Pinegrap, 40 farklı Sayfa Türü içerir ve herhangi bir veritabanı kodlaması olmadan, sayfa türlerini bir araya getirerek benzersiz ve güçlü bir web sitesi oluşturmanıza olanak tanır.

Pinegrap, her firma için özenle düşünülmüş hazır şablonlar sunar. Bu şablonlar ile fikirlerinizi hızlıca hayata geçirebilirsiniz. Bünyesinde barındırdığı yüzlerce ücretsiz stok fotoğraf ve görselleri düşünmeden rahatlıkla kullanıp tasarımınızı renklendirebilirsiniz.

Web Tasarımcı dostu!

HTML sayfa tasarımını Pinegrap'ın içine aktarabilirsiniz. Şablonları akıllı cihaz uyumlu tasarlayabilir, kod değişikliklerini gerçek zamanlı özelleştirebilir ve ön izleme yapabilirsiniz.

Özelleştirilebilir hazır portallar ile daha fazla seçenek

Müşteriler - Müşteri portalı özellikleri, ne satıyor olursanız olun güvenli ticaret için dostça bir ekosistem oluşturmak üzere satış iletişim araçları, çevrimiçi sipariş ve destek biletleri sunar.

Üyeler - Üye portalı özellikleri, rehberleri, takvimleri, etkinlik rezervasyonlarını yayınlamak ve hatta sınıflandırılmış reklamları paylaşmak için yalnızca korunan üye alanlara erişim sağlar.

Personel - Personel portalı, personelinizin etkinlikler, bloglar, videolar, formlar ve belgeler indirmesi, müşterilerle ve birbirleriyle iletişim kurmaları için güvenli bir yer sağlar.

Kullanıcı dostu arayüz ve kısayol tuşları

Websitenizi yönetmek için bilgisayar başında olmak zorunda değilsiniz. Pinegrap, internet erişimi ve web tarayıcısına sahip olan cihazların tümünden yönetim için optimize edilmiştir. Ayrıca MacOS ve Windows işletim sistemli cihazlar için işinizi kolaylaştıracak klavye tuş kısayollarına sahiptir.

Ödeme yöntemlerini dijital mağazanızda güvenle kullanın.

Kredi/Banka Kartı

PayPal Express

Çevrimdışı Ödeme

Ödeme geçitleri (payment gateways) ve güvenlik!

Pinegrap'ın bünyesinde barındırdığı ödeme geçitlerini, entegrasyon olmadan hızlıca kullanmaya başlayın; AuthorizeNet, FistDataGlobal, Paypal Payflow Pro, Paypal Payment Pro, Sage, Stripe ve Iyzico(Iyzipay). Ayrıca bilmenizi isteriz ki Pinegrap, PSI-DSS uyumludur ve müşterilerinizin kart verilerinin çalınma riskini ortadan kaldırır.

Site Genel Güvenliği

Pinegrap Token sistemi ile donatılmıştır.Token sistemi, Dışarıdan gelecek saldırıların pinegrapı etkilemesini yada hata yapmasını engelliyecektir.Gelişmiş Günlük kaydı ile hangi ziyaretçinin neler yaptığını izliyebilirsiniz ve bu verileri analistik için kullanabilirsiniz. Ayrıca Ip Engelleme özellikleri ile kişilerin sitedeki faliyetlerini hızlıca kesebilirsiniz.

Dosya ve Sayfa Güvenliği

Website platformunuzdaki dosya ve sayfalar sanal klasörlerde saklanır, bu klasörler belirli kitlelere görüntülenebilir yada gizlenebilir. örneğin A ürününü alan bir kişi A klasöründe bulunan bir sayfaya erişim sağlayabilir.

Parola Güvenliği

Pinegrap, Parola ilkeleri yöneticiler tarafından değiştirilebilir. Üye parolaları kriptolu olarak saklanır ve site yöneticileri dahil hiç kimse tarafından görüntülenemez.

E-Ticarette Güvenlik

Pinegrap, PSI-DSS uyumludur ve müşterilerinizin kart verilerinin çalınma riskini ortadan kaldırır bu verileri kriptolu dahi depolamaz.

4 Yorums
Added by Kaan Doruk

Eski websitemi zip dosyasında sıkıştırdım, pinegrap'ta içe aktardım saniyeler içinde fonksiyonlu bir websitem oldu birçok özelliğini kullanmıyorum bile arıyabileceğim herşey mevcut. deneyin memnun kalırsınız indirin.
Added by Gizem Yozgatlı

Çok fazla güncelleme geliyor, yeni özelliklerini öğrenmek zaman alıyor ama bir web tasarımcı olarak herkese tavsiye ederim çok fazla seçenek var şunu yapamadım bunu yapamadım demek zorunda kalmıyorum müşterilerime. Merak edenler için eklenti yok her şey ilk yüklemede aktif oluyor.
Added by Yiğit OZAN

Açık kaynaklı olduğunu belirtseydiniz keşke ücretli bir yazılım zannettik. Kullanmayı düşünüyoruz ancak yazılımda bazı değişiklikler yapmamız gerekiyor ve ayrıca Iyzico taksit seçeneği mevcut mu?
Added by Kodpen Geliştirici Ekibi

Yiğit bey, Pinegrap yazılımı tamamen ücretsizdir, yazılım üzerinde değişiklik yapılması mümkündür ancak güncelleme ile bu değişiklikleri kaybedebilirsiniz. Evet yazılıma dahil olarak Iyzico Entegrasyonu, 3ds ödeme özeliği ve taksitli ödeme seçenekleri mevcut.
Add Yorum:
Lütfen Pinegrap hakkında düşünceleriniz paylaşın.
Please login or register to add your yorum.

Pinegrap'ın verimli bir şekilde çalışabilmesi için PHP 5.3+ ve veri depolamak için ise MYSQL 5.0+ yada MariaDB v10+  veri tabanına sahip bir sunucuya ihtiyaç duyar. Ek olarak php ayarlarından allow_url_fopen  açık konuma getirmek birkaç fonksiyonun çalışması için gereklidir.

CRON Görevleri ile birçok işlemin ve görevin çalışmasını sağlanabilir (örneğin eposta kampanyaları belirlenen zamanda gönderilebilir).

Ürünler, rehber, hesaplar, formlar vb. .csv dosyası olarak dışarı yada içeri aktarılabilirsiniz. Ayrıca yedekleme yöneticisi sayesinde website dosya ve veritabanı yedeği alınabilir, indirilebilir ve daha sonra bu yedek yeni kurulum için kullanılabilir.

Pinegrap'ı hemen ücretsiz kullanmaya başlayın.
 file_downloadindir
Daha fazla bilgi edinmek için dökümantasyon sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Yardıma ihtiyacınız varsa yardım sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Hemen iletişime geçerek destek, bilgi, yardım alın veya öneri ve görüşlerinizi iletin.