Pinegrap içerik yönetim sistemi

Web yazılım ihtiyaçlarınızı tek bir çatı altında birleştiren website platformu.

Güncel Sürüm: 23.2.1
Platform: Linux/Windows

 

 

Ücretsiz indirmeye kapanmıştır, sahip olmak için iletişime geçiniz. 

Pinegrap, işletmeniz için düzinelerce özelleştirilebilir eklenti ile birlikte geliyor.

Tarayıcıdan canlı kod düzenle

Dinamik veri gereçlerini kullanarak html,css,js ve hatta php kod blokları oluştur ve dosyaları kod editörü ile rahatça düzenle.

Verileri canlı izle

Siteye hangi tarihte kaç kişi ziyaret etmiş, hangi ülke/eyalet'ten ne kadar alışveriş yapılmış gibi yüzlerce veri hepsi kayıt altında! Dilediğin zaman verileri görüntüleyebilir ve bu verileri site deneyimini artırmak için kullanabilirsiniz.

Platformu her yerden yönet

Website platformunu tüm cihazlar için optimize ettik. Mobil cihazınızdan veya bilgisayarınızdan website platformunun tüm özelliklerinden faydalanın ve zamandan tasarruf edin.

Pinegrap; ürün, hizmet ve içeriklerinizi kitlenize ulaşmak için arama motorları ile entegre çalışır.

Ürün ve hizmet sat

Her tür ürün için çevrimiçi sipariş alın. Her hedef kitle için sınırsız ürün kataloğu ve benzersiz ödeme süreçleri ekleyin. Tek seferlik bağış toplayın veya bağışçıların yinelenen bağışları kendilerinin planlamasına izin verin. Ürünler, hizmetler, biletler, kayıtlar ve rezervasyonlar için sınırsız ödemeyi güvenli bir şekilde yakalayın.

Kampanyalarını duyur

Web formları gönderildiğinde, siparişler verildiğinde, kullanıcılar kayıt olduğunda vb. Koordinatörlere, satışlara veya destek temsilcilerine haber verin. Ayrıca üçüncü taraf e-posta uygulamalarını tetikleyin.

Limitsiz portal oluştur

Sitenize sınırsız portal oluşturabilirsiniz; hesabım sayfaları, üyelere özel sayfalar, personele özel sayfalar, belirli formu doldurmuş kişiler vb. zahmetsizce hazır ayarlar yardımıyla oluşturun ve yayınlayın.

Pinegrap'ın verimli bir şekilde çalışabilmesi için PHP 5.4+ ve veri depolamak için ise MYSQL 5.0+ yada MariaDB v10+ veri tabanına sahip bir sunucuya ihtiyaç duyar. php_mbstring.dll, php_mysqli.dll, php_curl.dll ve php_pdo_mysql.dll eklentileri gereklidir. Ek olarak php ayarlarından allow_url_fopen açık konuma getirmek birkaç fonksiyonun çalışması için gereklidir.

CRON Görevleri ile birçok işlemin ve görevin çalışmasını sağlanabilir (örneğin eposta kampanyaları belirlenen zamanda gönderilebilir).

Ürünler, rehber, hesaplar, formlar vb. .csv dosyası olarak dışarı yada içeri aktarılabilirsiniz. Ayrıca yedekleme yöneticisi sayesinde website dosya ve veritabanı yedeği alınabilir, indirilebilir ve daha sonra bu yedek yeni kurulum için kullanılabilir.

Test etmek için demo sürümü inceleyebilirsiniz.

Demo Url: https://demo.kodpen.com

Demo Kullanıcı Adı: admin

Demo Parola: admin