Pinegrap

Website Platformu

"Web yazılım ihtiyaçlarınızı tek bir çatı altında birleştirin."

Güncel Sürüm: 21.4.7
Platform: Linux/Windows

 

Genel Bakış

 

terminal

Tarayıcıdan canlı kod düzenle

Dinamik veri gereçlerini kullanarak html,css,js ve hatta php kod blokları oluştur ve dosyaları kod editörü ile rahatça düzenle.

timeline

Ziyaretçileri ve siparişleri canlı olarak izle

Siteye hangi tarihte kaç kişi ziyaret etmiş, hangi ülke/eyalet'ten ne kadar alışveriş yapılmış gibi yüzlerce veri hepsi kayıt altında! Dilediğin zaman verileri görüntüleyebilir ve bu verileri site deneyimini artırmak için kullanabilirsiniz.

engineering

Gelişmiş erişim kontrollü portallar oluştur

Sitenize sınırsız portal oluşturabilirsiniz; hesabım sayfaları, üyelere özel sayfalar, personele özel sayfalar, belirli formu doldurmuş kişiler vb. zahmetsizce hazır ayarlar yardımıyla oluşturun ve yayınlayın.

devices_other

Website platformunu heryerde yönet

Website platformunu tüm cihazlar için optimize ettik. Mobil cihazınızdan veya bilgisayarınızdan website platformunun tüm özelliklerinden faydalanın ve zamandan tasarruf edin.

 

"Pinegrap, işletmeniz için düzinelerce özelleştirilebilir eklenti ile birlikte geliyor!"

 

 

Mevcut web sitenizin tamamını ve herhangi bir özel duyarlı HTML tasarımını içe aktarın, bir daha web site platformu uğruna web sitenizin tasarımından ödün vermek zorunda kalmayın!

 

Tam Web Sitesi Şablonu

Her Pinegrap, kullanıma hazır eksiksiz bir web sitesi şablonuyla başlar, böylece ihtiyacınız olan site alanlarını nasıl oluşturacağınızı öğrenmek için zaman ayırmak yerine ihtiyacınız olmayanları hızla kaldırabilirsiniz.

Masaüstü Yazılımı Gerekmez

Tüm dijital varlıklarınızı, fotoğraflarınızı ve kod dosyalarınızı sürükle-bırak yöntemiyle veya bir ZIP dosyasına aktararak yükleyin. FTP veya başka bir masaüstü tasarım yazılımına ihtiyaç duymadan kod dosyalarını ve görüntüleri sunucuda yerinde düzenleyin.

Duyarlı Tasarım Teması

Her Pinegrap tamamen duyarlı bir ön uç temasıyla başlar, böylece önce bir web sitesi tasarımı oluşturmanıza gerek kalmadan sayfalar oluşturmaya ve içerik eklemeye başlayabilirsiniz. Varsayılan site tasarımını istediğiniz zaman kendi tasarımınızla değiştirebilirsiniz.

Çoklu Dosya Yükleme

Sürükle ve bırak kolaylığı ile bir veya daha fazla dosya yükleyebilirsiniz. Zip dosyaları da sizin için otomatik olarak açılır.

Anında Geçiş

Yeni bir web sitesi platformuna geçmek gerçekten güç olabilir. Eski web sitenizde yüzlerce veya binlerce sayfa, resim ve belge dosyanız olabilir. Pinegrap içe aktarma özelliği, mevcut web sitenizi tarar ve tüm içeriğinizi ve dosyalarınızı tek bir tıklama ile içe aktarır.

Sayfa Tasarımcısı

İşaretleme(css,scss) ve kod dosyalarınızı web tarayıcınızın içinden düzenleyin ve tüm cihazlarda değişikliklerinizin anında bir önizlemesini görün. Her değişiklik yapmanız gerektiğinde dosyaları web sunucusuna FTP ile göndermenize gerek yoktur.

Tasarımı İçe Aktarın

Duyarlı web sitesini veya satın alınan şablonu, dijital varlıkları ve tasarım dosyalarını tek bir düğmeyi tıklayarak içe aktarın. Ardından, basit HTML etiketlerini kullanarak web sayfalarınızı Pinegrap'ın arka uç işlevine bağlama işlemini hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Tema Önizleme Modu

Tasarım güncellemelerinizi, site ziyaretçilerinizi etkilemeden, üretim sayfalarınızda diğer kullanıcılarla görüntüleyin, test edin ve paylaşın. Ayrı bir geliştirme sitesine gerek yoktur.

Çoklu Tasarımlar

Ön uç tasarımlar, web sitenizin herhangi bir alanını "kaplamak" için kullanılabilir, böylece genel web sitesi alanlarınız için tek bir tasarıma ve birçok portal alanınız için tamamen farklı bir tasarıma sahip olabilirsiniz.

Korumalı Tasarımlar

Kullanıcı erişim denetimi, tasarım dosyalarını ve ön uç kodunun tasarımcı olmayan kullanıcılar tarafından karıştırılmasını önleyen bir "Tasarımcı" rolü içerir.

Tutarlı Tasarımlar

Kendi Özel Biçimlerinizi ekleyin ve yazı tiplerinin ve renklerin kullanımını kısıtlayın, böylece içerik düzenleyicileriniz tüm sayfalarda tutarlı bir "görünüm ve izlenime" sahip içerik eklemeye zorlanacaktır.

Etiketler

Yalnızca bir düzine özel HTML etiketiyle, ön uç web sayfası tasarımlarınızı Pinegrap’ın güçlü arka uç işlevine hızla bağlayabilirsiniz.

Sayfa Stilleri

Bir veya daha fazla sayfa için istediğiniz sayıda duyarlı HTML sayfa düzeni oluşturun. Yerleşik e-posta kampanyası özelliğini kullanarak gönderilen haber bülteni sayfalarınız için Sayfa Stilleri bile oluşturabilirsiniz.

Tasarım Bölgeleri

Herhangi bir sayfaya veya sayfa grubuna HTML / JS / CSS kodu ekleyin, böylece kodu tek bir yerde düzenleyebilirsiniz ve birden çok sayfa tarafından devralınacaktır.

Dinamik Bölgeler

Başka bir uygulamadan veri aktarmanız veya çekmeniz gereken özel durumda sayfalarınıza PHP kodu ekleyin.

Menü Bölgeleri

Duyarlı gezinmenizi sırasız HTML listeleri olarak ekleyin ve içerik düzenleyicileriniz HTML kodunuza erişmeye gerek kalmadan menüyü düzenleyebilecektir.

Reklam Bölgeleri

Yerleşik hareketli kayan ve dönen banner alanları, içerik düzenleyicilerinize bunları herhangi bir sayfada yığmak, kaydırmak ve soldurmak için kolay bir yol sağlar.

 

Yönetilecek veya izlenecek yazılım veya sunucu yok.Bu bizim işimiz. Giriş yaptığınız anda ziyaretçi eğilimlerine, en son site güncellemelerine ve sitenizdeki etkinliklere anında erişim elde edersiniz.

 

Giriş Kontrol Paneli

Oturum açar açmaz ziyaretçi eğilimlerine, en son site güncellemelerine ve web sitenizin tamamındaki en son site etkinliğine anında erişim sağlayın.

Arama Motoru Tavsiyeleri

Her ziyaretçiyi arama motoru ve anahtar kelimeye göre izleyin. Ziyaretçinin web sitenize gelmeden önce bulunduğu belirli sayfayı görüntülemek için geri izleme.

Google Analytics

Web sitenizin trafiğini analiz etmek çok kolay. Google Analytics artık Pinegrap'ta yerleşik olarak, Google Analytics İzleme Kimliğinizi girmeniz yeterlidir ve tüm sayfalarınız otomatik olarak izlenir. Yine, kodlama yok!

Site Günlüğü

Tüm site değişikliklerini Kullanıcı ve IP adresine göre gerçek zamanlı olarak izleyin, böylece kimin neyi değiştirdiğini her zaman bileceksiniz.

IP Engelleme

Sitenizle etkileşimde bulunan dolandırıcılar veya trollerle sorun mu yaşıyorsunuz? Sorun değil. Size IP adreslerini gösteriyoruz, böylece bir sinyal IP adresinin IP aralığını hızlı ve kolay bir şekilde engelleyebilirsiniz. Formlarını, yorumlarını ve siparişlerini engelliyoruz, Onlar engellediğinizi bile bilmiyorlar.

 

Kullanıcı yönetimi

Sınırsız üye ve müşteri portalları ekleyin ve şaşırtıcı derecede esnek erişim kontrolü kullanarak site tasarımının, site içeriğinin ve site yönetiminin her yönünü personelinize devredin.

Sınırsız Kullanıcı Hesabı

Çoğu kurumsal web sitesi platformlarının aksine, Pinegrap sınırsız sayıda Kullanıcıya izin verir, böylece sitenizi maliyetinizi artırmadan büyütebilirsiniz.

Rol Tabanlı Kullanıcı Erişimi

Esnek erişim kontrolünü kullanarak site oluşturma, site tasarımı, site içeriği ve site yönetiminin herhangi bir yönünü başkalarına devredin ve kısıtlayın. Web sitenizin herhangi bir özelliğine veya bölümüne güvenli bir şekilde kullanıcı erişimi yetkisi vermenin sonsuz yolu mevcut. Kullanıcılara alanlara deneme erişimi verilebilir ve erişimlerinin herhangi bir süreden sonra sona erdirilmesi sağlanabilir. Kullanıcılar ayrıca saat dilimleri, iletişim bilgileri, posta listeleri ve şifreler dahil olmak üzere kendi hesap profillerini yönetebilirler.

İntranetler ve Extranet Portalları

Yalnızca genel web sitesi sayfalarınızı yönetmek ve güncellemekle kalmaz, aynı zamanda personelinizin, müşterilerinizin, üyelerinizin veya ortaklarınızın erişmesi için özel site alanları oluşturabilir ve yönetebilirsiniz.

Kullanıcı Rozetleri

Herhangi bir kullanıcı adının görüntüsünün yanına görünür bir rozet ekleyin. Rozetler, web sitenizdeki özel kullanıcı grupları tarafından yapılan gönderileri ve yorumları belirlemek veya ayırt etmek için harikadır.

Sınırsız Bloglar

Tüm blog yazarlarınızı sınırsız bloglarla tek bir yerden yönetin. Gerekirse farklı kitleler için blogları kısıtlayın.

Mikrositeler

Web sitenizde güvenli mikro siteler oluşturun ve hatta kullanıcıları oturum açtıklarında otomatik olarak mikro sitelerine yönlendirin.

Kullanıcı Öz Yönetimi

Tüm misafirler, müşteriler, üyeler, aboneler, personel ve yöneticiler şifrelerini istedikleri zaman değiştirebilir veya geri alabilir.

Beni Hatırla Özelliği

Etkinleştirilirse, Pinegrap aynı bilgisayardan gelen ziyaretlerde kullanıcının kullanıcı adını ve şifresini hatırlayabilir.

Kullanıcıları İçe Aktar

Kullanıcı hesaplarını yükleyin ve oluşturun ve bir metin dosyasından veya elektronik tablodan otomatik olarak ayrıcalıklar atayın.

 

İçerik yönetimi

Entegre CMS özellikleri, personelinizin web sitesi içeriğini kolayca oluşturmasını, yayınlamasını ve güncellemesini sağlar. Site haritaları, etiket bulutları, tam metin araması ve SEO meta verilerinin tümü gerçek zamanlı olarak güncellenir.

Masaüstü Yazılımı Gerekmez

Personeliniz herhangi bir popüler web tarayıcısını kullanarak web sitesi içeriğini, özelliklerini güncelleyebilir ve ofislerinden, evlerinden veya yoldayken raporlar oluşturabilir.

CMS

Entegre içerik yönetim sistemi, web sitesi içeriğini ve ortamını kolayca yetkilendirmenize, oluşturmanıza, yayınlamanıza, yönetmenize, güvenli hale getirmenize ve güncellemenize olanak tanır.

Gerçek Zamanlı Düzenleme

Düzenleme haklarına sahip olduğunuz herhangi bir web sayfasına göz atın ve içeriği doğrudan web sayfasında düzenleyin.

Resim düzenleme

Web sayfasından ayrılmadan fotoğraflarınızı ve resimlerinizi kırpın, yeniden boyutlandırın, döndürün ve sıkıştırın.

WYSIWYG Düzenleyici

Pinegrap, herkesin zahmetsizce metin, fotoğraf ve bağlantı eklemesini kolaylaştıran tam özellikli bir kelime işlemci içerir. Yeni düzenleyici daha hoş görünüyor, daha hızlı ve en popüler tarayıcıların tümü için tam destek sağlıyor.

Medya Desteği

Web sitenizdeki bir sayfadan ses veya video yükleyin ve oynatın veya YouTube, Vimeo vb. Gibi herhangi bir çevrimiçi hizmetten video yerleştirin.

Sınırsız Web Sayfaları

Güçlü iş akışı uygulamaları oluşturmak için sınırsız web sayfası oluşturun ve bunları birbirine bağlayın.

Erişim kontrolu

Sayfaları ve dosyaları herkese açık olarak işaretleyin veya personeliniz, müşterileriniz, üyeleriniz, proje ekipleriniz ve hatta belirli bir kişi gibi herhangi bir kullanıcı grubuna erişimi kısıtlayın.

Site Haritası

Arama motorları tarafından kontrol edilen Sitemap.xml dosyası, arama motorlarında daha hızlı listelenmesi ve site sıralamanızı yükseltmek için web sitenizin tamamı için otomatik olarak oluşturulur. Pinegrap gerektiğinde site haritanızı çeşitli arama motorlarına otomatik olarak gönderir. Sitemap.xml dosyasını ve kendi robots.txt dosyanızı da düzenleyebilirsiniz.

Ana Sayfaları Döndürme

Bu özellik, A / B pazar testi yapmanıza veya birkaç ana sayfayı döndürerek web sitenizi sık ziyaret edenlerin ilgisini çekmenize olanak tanır.

Açılış Sayfaları

E-posta kampanyalarınız, ürün duyurularınız, bağlı kuruluşlarınız ve tıklama reklamlarınız için açılış sayfaları oluşturun.

Paylaşılan İçerik ve Menüler

Sınırsız sayfa alanları ve menüler oluşturulabilir ve birkaç veya tüm web sayfaları arasında paylaşılabilir.

Dosya paylaşımı

Dosyaları personeliniz, üyeleriniz, müşterileriniz veya misafirlerinizle güvenli bir şekilde paylaşarak, dosyaları kendi konumlarından görüntülemelerine veya indirmelerine olanak tanıyın.

Güvenli Dosya İndirmeleri

Herhangi bir dosyayı web sitenizden indirilebilir hale getirin. Bir kullanıcının ayrıcalıklarına göre veya çevrimiçi bir satın alma işleminden sonra otomatik olarak indirmelere erişimi kontrol edin.

Sınırsız Klasörler

Belirli kitleler için güvenli hale getirmek üzere sayfaları ve dosyaları yerleştirmek için sınırsız klasör oluşturun. Yerleşik güvenlik, derin bağlantılardan yetkisiz erişimi engeller.

Fotoğraf Galerileri

Herkesin görmesi için sınırsız fotoğraf galerileri oluşturun veya görüntülemeyi belirli kitlelerle sınırlayın. Hedef kitlenizin aynı sayfadan birden fazla Fotoğraf Galerisi koleksiyonunda gezinmesine izin vermek için isteğe bağlı Fotoğraf Albümü özelliğini kullanın.

Medya Galerileri

Tıpkı YouTube.com gibi, ancak istenmeyen reklamlar olmadan, ziyaretçilerinizin videolara ve diğer zengin medyalara göz atabileceği veya arayabileceği galeriler oluşturun.

İlanlar

Sitenizin herhangi bir yerinde animasyonlu ana sayfa afişleri, sayfalar içinde sunum slaytları veya geleneksel dönen reklam görüntüleri ve içeriği oluşturmak için web sitesi tasarımlarınıza dönen reklamlar ekleyin. Adobe Flash teknolojisi gerektirmediğinden tüm mobil cihazlarda çalışır.

Sınıflandırılmış reklamlar

Konukların veya üyelerin, başkalarının okuması için ilgilendikleri öğeleri yayınlamalarına izin verin.

Kullanım Süresi Dolan İçerik

Güncel haberleri ve bilgileri web sitenize, intranetinize veya extranetinize gönderin ve belirli bir süre sonra otomatik olarak sona ermesini sağlayın.

Site Arama

Ziyaretçilerin web sitesi sayfalarınızda ve hatta dosya eklerinizin içinde arama yapmasına izin verin. Yalnızca ziyaretçinin veya kullanıcının erişebildiği sayfa ve dosya içeriği görüntülenecektir. İçerik editörleri, hangi sayfaların ve ürünlerin arama sonuçlarına hangi sırayla dahil edileceğini bile belirleyebilir.

Etiket Bulutları

Aranabilir içeriği ortaya çıkarmak ve ziyaretçilerin ilgili içeriği bulmasını kolaylaştırmak için Etiket Bulutları ekleyin.

Arşiv Özelliği

Herhangi bir Sayfa veya Dosya arşivlenebilir. Arşivlenen sayfalar, İçerik Yöneticilerinin kullanımına devam edecek, ancak sayfayı ziyaret eden başka hiçbir ziyaretçiye sunulmayacaktır.

 

Form Yönetimi

Etkinlik kayıtları, özel ürün satın alımları, deneme üyelikleri ve hatta çevrimiçi sınavlar dahil olmak üzere herhangi bir nedenle güvenli bir şekilde bilgi toplamak için özel web formları oluşturun.

Sınırsız Web Formları

Web sitenizde etkileşim oluşturmak ve veri toplamak için sınırsız web formları oluşturun ve bunları herhangi bir sayfaya gömün.

Kayıt Formları

Ziyaretçilerin veya üyelerin çevrimiçi etkinliklere kaydolmasına izin verin. Etkinlik bilgilerini gönderene otomatik olarak e-posta gönderin ve kayıt tamamlandığında etkinlik koordinatörünü bilgilendirin.

Çevirimiçi kayıt

Gelişmiş kayıt süreçleri oluşturmak için web formlarını hızla birbirine bağlayın. İzleme ve denetleme için gönderilen her forma benzersiz bir referans kodu atanır.

Sınavlar ve Sertifika Testi

Çevrimiçi sınavlar veya testler oluşturun ve hatta geçer puanı olanlar için bir sertifika görüntüleyin.

Web Formu Oluşturucu

Verileri güvenli Pinegrap veritabanınıza kaydetmek üzere özel web formları oluşturmak için işaretleyin ve tıklayın. Web formlarınıza iş akışını ve gerekli alanları ekleyin.

Güvenli Web Formları

Hassas kişisel veya finansal bilgiler topluyorsanız, web formlarını şifreleyebilirsiniz.

Düzenlenebilir Web Formları

Kullanıcıların web siteniz aracılığıyla yalnızca kendi gönderdikleri form verilerini düzenlemelerine izin verin. Bu, bir dizin sayfası oluştururken ve her kayıtlı kullanıcının kendi dizin girişini oluşturmasını ve güncellemesini istediğinizde idealdir.

Basit CAPTCHA

CATPCHA'ları tamamlamak ve site ziyaretçilerini geri çevirmek zor olabilir. Basit CAPTCHA'mız kolay ve hızlı yanıtlanır ve yalnızca gerektiğinde görüntülenir, aynı zamanda site formlarınız ve yorum alanlarınız için SPAM'a karşı aşılmaz bir savunma sağlar.

Formları Ön Doldurma

Form alanlarını otomatik olarak önceden doldurmak ve bir web formu görüntülendiğinde veya gönderildiğinde kişi veritabanını otomatik olarak güncellemek için herhangi bir web formunu iletişim veritabanına bağlayın.

Dosya ekleri

Herhangi bir form gönderildikten sonra otomatik olarak indirmelere, talimatlara veya basit "teşekkür ederiz" bildirimlerine e-posta bağlantıları sağlayın.

Otomatik yanıtlayıcılar

Herhangi bir dosyayı web sitenizden indirilebilir hale getirin. Bir kullanıcının ayrıcalıklarına göre veya çevrimiçi bir satın alma işleminden sonra otomatik olarak indirmelere erişimi kontrol edin.

Erişimi Kısıtla

Site ziyaretçilerinin web formları göndermesine izin verin veya belirli web formlarını yalnızca personelinize, müşterilerinize, üyelerinize ve hatta belirli bir kullanıcıya sunun.

Güvenli Form Verileri

Toplanan herhangi bir form verisine erişimi kısıtlayın.

Güvenli Veri Görünümleri

Kullanıcıların göz atması veya arama yapması için özel veri görünümleri oluşturun. Her görünüm, belirli alanların görüntülenmesini kısıtlayabilir ve veri görünümleri, güvenli Klasörlerde veya belirli kullanıcılara korunabilir.

Form Raporları

Gönderilen form verilerini çevrimiçi olarak veya bir elektronik tabloda görüntüleyin. Gönderenin IP adresi, referans kodu, zaman damgası ve kullanıcı hesabı dahil olmak üzere ek izleme bilgileri de görüntülenebilir.

Form Verilerini İçe ve Dışa Aktar

Dizin gibi form verilerini içe aktarın ve verileri herhangi bir sayfada görüntüleyin. Bir arka uç veritabanına aktarmak için gönderilen form verilerini bir CSV veya elektronik tablo dosyasına aktarın.

 

 

Pinegrap her kullanıcı etkileşimini izler ve kişi bilgilerini ve posta listelerini otomatik olarak günceller, böylece herhangi bir kullanıcıya veya hedef kitle segmentine zahmetsizce zamanlanmış e-posta kampanyaları gönderebilirsiniz.

Sınırsız Kişi

Entegre kişi veritabanı, site ziyaretçileriniz web sitenizle etkileşimde bulunurken sizin için otomatik olarak doldurulur ve güncellenir. Veritabanınızda saklayabileceğiniz kişi sayısının sınırı yoktur.

Kişi Grupları

Kişilerinizi herhangi bir sayıda Kişi Grubunda düzenleyin ve Pinegrap, kullanıcılar sitenizle etkileşimde bulunurken onları otomatik olarak tutsun.

Posta listeleri

Sınırsız posta listeleri oluşturun ve belirli Kişi Yöneticilerine liste yönetimi ve e-posta yayınlama ayrıcalıkları atayın.

E-posta Abonelikleri

Belirlediğiniz Kişi Grubunu abonelere açın, böylece kendilerini belirli posta listelerine ekleyip istedikleri zaman listelerden çıkarabilirler.

Kişiselleştirilmiş E-Posta Kampanyaları Gönderin

E-bültenler, promosyon mesajları ve uyarılar oluşturun ve sınırsız posta listelerinde yayınlayın. Yinelenen adresleri içeren adres mektup birleştirme ve devre dışı bırakma istekleri otomatik olarak işlenir.

Planlanmış Teslimat

E-posta kampanyalarınızı göndermek için ileri bir tarih ve saat planlayın ve katılımsız gönderilsin.

Opt-Out Yönetimi

E-posta alıcıları, gönderilen her e-posta iletisinin içerdiği bağlantıya tıklayarak kendilerini herhangi bir posta listesine anında ekleyebilir veya listeden çıkarabilir.

Otomatik E-Posta Kampanyaları

Belirli bir form göndermek, belirli bir ürünü satın almak veya belirli bir etkinliğe kaydolmak gibi web sitesinde gerçekleştirdikleri eylemlere göre kişilere önceden tanımlanmış e-posta kampanyaları gönderin. Otomatik kampanyalar aynı zamanda diğer otomatik kampanyaları da tetikleyebilir ('damla kampanyaları' olarak adlandırılır), böylece pazarlama kampanyalarınızı oluşturabilir ve "ayarlayıp unutabilirsiniz", tüm işi Pinegrap'a bırakabilirsiniz.

Markalı veya Metin Mesajları

Tıklanabilir menüler, bağlantılar ve fotoğraflar içeren tam renkli HTML e-postaları yayınlayarak varlığınızı bilin. Ayrıca, mobil veya düşük kaliteli bir kullanıcı tabanınız varsa, bunun yerine yalnızca metin mesajları göndermek istediğinizi de belirtebilirsiniz.

Kişileri Toplayın

Talepleri yakalamak ve yönlendirmek için web sitenize iletişim formları ekleyin. Kişiler, kişi veritabanına otomatik olarak eklenir ve otomatik yanıtlayıcılar ve bildirimler e-posta ile gönderilir.

İzleme Kodları

İzleme kodları, gönderdiğiniz herhangi bir e-posta kampanyasına otomatik olarak eklenir, böylece alıcı işlemlerini ve verdikleri siparişleri izleyebilirsiniz.

Teklif Bağlantıları

Teklif kodlarını herhangi bir web sayfası bağlantısına ekleyin ve müşterilerin ödeme sırasında sipariş kodunu girmeyi hatırlamaları gerekmeyecek.

Kısa Bağlantılar / Kalıcı Bağlantılar

E-posta kampanyalarınızın hatırlanması ve yönetilmesi kolay olacak şekilde herhangi bir sayfaya akılda kalıcı takma adlar ekleyin.

Kişi Raporları

Kişileri duruma, anahtar sözcüğe, alana, tarih aralığına, gruba veya posta listesine göre filtreleyin ve görüntüleyin. Kişiler çevrimiçi olarak görüntülenebilir veya bir elektronik tabloya aktarılabilir.

Posta Listelerini İçe ve Dışa Aktar

Mevcut posta listelerinizi bir elektronik tablodan veya metin dosyasından kişi veritabanına aktarın veya posta listelerini filtreleyin ve bir metin dosyasına veya elektronik tabloya aktarın.

Kişileri İçe Aktar

Mevcut adres defterlerinizi Outlook, Google, Yahoo !, ACT !, müşteri veritabanı veya CRM sisteminden yükleyin.

Kişileri Dışa Aktar

Kişi gruplarını filtreleyin ve bir metin dosyasına veya elektronik tabloya aktarın.

 

Üyelik Yönetimi

Web sitenizde üyelere özel alanlar oluşturun. Üyeler erişim için ödeme yapabilir, bir denemeye kaydolabilir veya sınırlı bir süre için ayrıcalıklı içeriğe erişmek için sağladığınız bir güvenlik kodunu kullanarak kaydolabilir.

Sınırsız Üye

Çoğu üyelik yönetimi çözümünün aksine, Pinegrap tüm üyelerinizi herhangi bir ek maliyet olmadan yönetmenize olanak tanır.

Üyelik Portalı

Üyelerin oturum açabilecekleri ve iletişim bilgilerini güvenli bir şekilde güncelleyebilecekleri, ürün satın alabilecekleri ve aboneliklerini yenileyebilecekleri üyelere özel site alanı oluşturun.

Üye Rehberi

Üyelik dizininizi çevrimiçine koyun ve sadece iyi durumda olan yetkili üyelerin erişebilmesi veya güncelleyebilmesi için bir oturum açma işleminin ardında koruyun.

Üye Veritabanını İçe Aktar

Mevcut üyelik veritabanınızı, mevcut üyelik numarası ve herhangi bir son kullanma tarihi dahil olmak üzere basit bir metin veya CSV dosyası kullanarak içe aktarın.

Üyelik Deneme Formları

Herhangi bir Web Formu aracılığıyla deneme üyeliği erişimi verin.

Erişim için Ödeme Yapın

Üyeler, belirli bir süre sonra otomatik olarak sona erebilen üyelik alanlarına anında erişim satın alabilirler.

Üyelik Numaraları

Mevcut üyelerin mevcut üyelik numaralarını kullanarak bir web sitesi hesabı oluşturmalarına izin verin veya web sitenizin bir denemeye kaydolduklarında veya çevrimiçi bir üyelik satın aldıklarında onlar için otomatik olarak yeni bir üyelik numarası ve hesap oluşturmasına izin verin.

Üyelik Yenileme Hatırlatmaları

Üyelikleri sona ermek üzereyken herhangi bir üyeye otomatik olarak bir yenileme hatırlatma mesajı gönderin.

Üyelik Yenilemeleri

Üyeler yenileme ücretlerini ödeyebilir ve Üyelere özel özelliklere erişim otomatik olarak yeniden etkinleştirilecektir.

Üyelik Sona Erdirme

Ödeme Website Payments Pro ağ geçidi üzerinden tahsil edilmezse, üyelerin erişimini belirli bir süre sonra otomatik olarak sona erdirin.

 

Topluluk ve Sosyal Medya

Tartışmalar herhangi bir sayfada etkinleştirilebilir, böylece kullanıcılarınız, üyeleriniz, personeliniz veya diğer herhangi bir grup, geri bildirim sağlamak veya fikir birliği oluşturmak için kendi özel alanlarında güvenli bir şekilde iletişim kurabilir.

Bloglar

Sesi olması gereken her personel üyesinin kendi bloguna gönderi yazabilmesi ve yorumları denetleyebilmesi için sınırsız blog oluşturun.

Forumlar

Web sitenizde sınırsız sayıda forum oluşturun, her birine erişimi kontrol edin ve tüm forum katılımcıları için tek oturum açma kolaylığı sağlayın.

Anketler

Müşterilerinizden veya üyelerinizden geri bildirim almak için bir anket oluşturun. Koordinatörler, anketler alındığında e-posta yoluyla bilgilendirilebilir ve sonuçları bir e-tablo içinde görüntüleyebilir.

Yorumlar

Yorumların herhangi bir sayfada yayınlanmasına izin vererek sitenizde topluluk oluşturun. Bir sayfayı yayınlamadan önce geri bildirim sağlamak veya ziyaretçilerin makalelere, medyaya, forumlara, ürünlere veya takvim etkinliklerine yanıtlar ve incelemeler göndermesine izin vermek için harika. Yorumlar hemen yayınlanabilir veya önce onaylanabilir. Ziyaretçilerin yorum eklemeden önce oturum açması gerekip gerekmediğine, gönderi yayınlarken isimsiz kalıp kalamayacaklarına ve hatta bir sayfada yeni yorumları etkinleştirip devre dışı bırakıp bırakmayacağına karar verebilirsiniz! SPAM'ı önlemek için, anonim Yorumlar otomatik olarak CAPTCHA ile etkinleştirilebilir.

Yorum Uyarıları

Bir yorum yayınlandığında herkes bir e-posta uyarısı alabilirsiniz. Bu, bir forum başlığından, bir blogdan veya yorumların etkinleştirildiği başka bir sayfadan güncellemeler almak isteyenleri bilgilendirmek için yararlıdır.

Arama Motoru Optimizasyonu

Karmaşık veritabanı URL'leri otomatik olarak açıkça etiketlenmiş bağlantılarla değiştirilir, böylece arama motorları genel sayfalarınızı etkili bir şekilde tarayabilir ve web sitenizi daha iyi sıralayabilir.

Meta etiketleri

Herhangi bir sayfaya tek tek belirli meta etiketleri ekleyerek veya site genelinde varsayılanları kullanarak Arama Motorları ile görünürlüğü artırın.

RSS beslemeleri

Oluşturduğunuz tüm takvimler, bloglar, forumlar ve diğer herkese açık veri görünümleri RSS özelliklidir, böylece site ziyaretçileriniz sitenizi ziyaret etmeden abone olabilir ve güncellemeleri alabilir.

Sosyal medya

Bloglarınızdan herhangi birine gönderi paylaştığınızda Facebook sayfanızı veya Twitter beslemenizi otomatik olarak güncelleyin.

Sosyal Ağ

İçeriğinizi Facebook, Twitter, Google +1, LinkedIn ve diğer onlarca popüler site ile paylaşın.

Kullanıcı Rozetleri

Kullanıcı rozetleri, çevrimiçi topluluklarınızda güven oluşturmanın harika bir yoludur.

 

Ziyaretçiler için genel takvimler veya herhangi bir kullanıcı grubu için korumalı takvimler oluşturun, böylece etkinlik bilgilerini hızlı bir şekilde bulabilir, koltuk ayırabilir veya bilet satın alabilir.

 

Sınırsız Takvimler

Web siteniz için, onları kimin güncelleyebileceği ve kimlerin görüntüleyebileceği üzerinde tam kontrole sahip olarak takvimler oluşturun.

Duyarlı Düzenler

Takvimler "bir bakışta ay", "bir bakışta hafta" veya yalnızca "yaklaşan etkinlikler" olarak görüntülenebilir. Takvim düzenleri duyarlı olduğundan, onu görüntüleyen bilgisayar veya cihaza göre uygun düzen görüntülenir.

Geçmiş Etkinlikler

Geçmiş etkinlikler ya takvimden hemen kaldırılabilir ya da belirli sayıda gün sonra yayından kaldırılabilir, böylece eski etkinlikler ziyaretçilerin kafasını karıştırmaz.

Yetki

Tüm organizasyon etkinliklerini yönetmek için tek bir kişiye güvenmek zorunda kalmamanız için herhangi bir kullanıcıya kendi alan takvimini yönetme erişimi atayabilirsiniz.

Etkinlik Onay Süreci

Etkinlikler, belirttiğiniz herhangi bir yetkili kullanıcı tarafından taslak haline getirilebilir, ancak yalnızca Takvim Yöneticisi tarafından takvimde yayınlanabilir.

iCalendar

Yayınlanan her etkinlik bir iCal bağlantısı içerir, böylece ziyaretçiler etkinliği anında indirebilir ve kendi kişisel takvimlerine ekleyebilir.

Kayıt Formları

Ziyaretçilerin veya üyelerin çevrimiçi etkinliklere kaydolmasına izin verin. Etkinlik bilgilerini gönderene otomatik olarak e-posta ile gönderin ve kayıt tamamlandığında etkinlik koordinatörünü bilgilendirin.

Etkinlik Notları

Her izleyici için mekanı ayarlamak için daha fazla bilgiye ihtiyaç duyan tesis personeli tarafından görülebilen etkinlik notları ekleyin.

Çevirimiçi kayıt

Gelişmiş kayıt süreçleri oluşturmak için web formlarını hızla birbirine bağlayın. İzleme ve denetleme için gönderilen her forma benzersiz bir referans kodu atanır.

Ticaret özellikli

Site ziyaretçilerinin programdaki uygun zaman aralıklarını rezerve etmelerine (eğitim oturumları veya ofis ziyaretleri için rezervasyon yapmayı düşünün), etkinlikler için bilet satın almalarına veya bir sonraki özel etkinliğinizde uygun bir yer ayırmalarına olanak tanımak için ürünleri takvim etkinliklerine ekleyin.

 

Pinegrap hemen hemen her tür ürün, hizmet, etkinlik, ücret veya bağış için ödemeleri işleyebilir. Ve Pinegrap, kendi ödeme ağ geçidinize herhangi bir işlem ücreti eklemez.

 

PCI Uyumlu

Kişisel ödeme bilgileri her zaman şifrelenir ve işlem ödeme ağ geçidiniz aracılığıyla işlendikten sonra web sunucunuzda bile saklanmaz.

Ürün ve Medya Satmak

Her tür ürün için çevrimiçi sipariş alın. Her hedef kitle için sınırsız ürün kataloğu ve benzersiz ödeme süreçleri ekleyin. Tek seferlik bağış toplayın veya bağışçıların yinelenen bağışları kendilerinin planlamasına izin verin. Ürünler, hizmetler, biletler, kayıtlar ve rezervasyonlar için sınırsız ödemeyi güvenli bir şekilde yakalayın.

Yinelenen Hizmetleri Satın

Belirli bir süre boyunca yinelenen hizmet ücretleri için otomatik olarak bir banka veya kredi kartından ücret alın.

Erişim Satışı

Özel site alanlarına, içeriğe, mikro sitelere, indirmelere, belgelere veya multimedyaya erişim satmak. Çevrimiçi satın alma işleminin ardından erişim otomatik olarak verilebilir.

İndirmeleri Satın

Yazılım ve e-kitaplar gibi indirilebilir ürünler sunun. Sipariş verildikten sonra, korumalı indirmelere bir bağlantı otomatik olarak e-posta ile gönderilebilir.

Hediye Satın

Sipariş başına birden fazla gönderi adresini ve gönderi yöntemini kolayca yönetin ve hatta özel bir tarihten önce varış garanti edilemiyorsa müşteriyi uyarın.

Bozulabilir Öğeler Satın

Her bir ürünün nasıl sevk edileceğini, her birinin ne kadar hızlı ulaşması gerektiğini belirtin ve gönderim hedeflerini ve Posta Kutusu teslimatlarını sınırlayın.

Sınıf Kaydı

Öğrencilerinizi sınıflarınıza kaydedin ve onlardan bir ücret alın. Mevcut koltuk sayısını sınırlayın ve birinci sınıf başladıktan sonra, ancak kurs bitmeden önce bile kaydın gerçekleşmesine izin verin.

Bilet Satışı

Herhangi bir etkinlik için bilet satışı yapın. Mümkün olan tüm biletleri satmayı seçin veya etkinlik için mevcut bilet sayısını sınırlayın. Etkinlik tükendiğinde veya etkinlik zaten başladıysa "Bilet Satın Al" bağlantısı otomatik olarak kaldırılır. Bu özellik, her biri kendi bilet envanterine sahip olan tekrar eden etkinlikler için de işe yarar!

Rezervasyonlar

Müşterilerin zamanınızı, masalarınızı, odalarınızı, tesislerinizi, kiralık mülklerinizi vb. Rezerve etmesine ve satın almasına izin verin. Müşterilerinize tarih ve saatleri uygun olan bir takvim gösterin. Engelleme tarihleri ​​veya saatleri ekleyin. Ve tanımladığınız belirli bir zaman dilimini satın aldıklarında, gerçek zamanlı olarak başkaları tarafından kullanılamaz hale gelir!

Bağış ve Aidat Toplayın

Sponsorlarınızın bir defaya mahsus olarak herhangi bir fona güvenli bir şekilde katkıda bulunmasına veya kredi veya banka kartlarını kullanarak kendi yinelenen katkı programlarını belirlemelerine izin verin.

Özel Sipariş Formları

Ürünler, sipariş formları üzerinde birçok farklı şekilde görüntülenebilir. Müşterilere özel sipariş süreçlerinde yol göstermek için istediğiniz sayıda sipariş formunu birbirine bağlayın.

Ürün Katalogları

Müşterilerinizin ürünlerinize göz atmasını kolaylaştırmak için istediğiniz sayıda ürün grubunu bir araya getirin. Müşterilerinizin alışveriş deneyimini zenginleştirmek için multimedya ürün katalogları oluşturun.

RSS Katalogları

Katalog ve Sipariş Formu Sayfalarına yerleşik RSS özellikleri, böylece ziyaretçiler Kataloglarınızdaki, Ürün serilerinizdeki ve hatta belirli bir Üründeki değişikliklere abone olabilir. Bu özellik, sürekli değişen kataloğunuzu sürekli olarak Google Merchant Center gibi diğer sistemlere otomatik olarak aktarmanıza da olanak tanır.

Sınırsız Ürün

Her tür çevrimiçi işlem için sınırsız ürün oluşturun.

Öne Çıkan Ürünler ve Yeni Ürünler

Katalog sayfalarınızda yeni ve öne çıkan ürünleri döndürerek ürünleriniz için daha fazla teşhir yaratın.

Özel Sipariş İşlemleri

Sayfaları birbirine bağlayarak sınırsız basit veya karmaşık güvenli alışveriş sepetleri, siparişler, bağışlar, ödemeler ve ödeme süreçlerini kolayca oluşturun.

Kişiselleştirilmiş Teklifler Gönderin

Hem müşteri hem de satış ekibiniz tarafından güncellenebilen ve müşteriniz tarafından çevrimiçi olarak satın alınabilen kişiselleştirilmiş e-posta teklifleri.

Çoklu Para Birimleri

Site ziyaretçilerinizin fiyatlarınızı ve ücretlerinizi kendi para birimlerinde görüntülemelerine izin verin. Hatta dönüşüm oranı güncellemelerini İnternet üzerinden otomatikleştirin.

Temel Para Birimi Desteği

Tüm ürün fiyatlandırması için temel para birimini herhangi bir yerel para birimine ayarlayın, böylece işlemleriniz ödeme ağ geçidiniz üzerinden para birimi dönüştürme ücreti olmadan işlenir.

Özel teklifler

Tercih edilen müşteriler için veya belirli ürünleri taşımak için indirimler oluşturun. Özel teklifler, teklif kodlarına, ürünlere, miktarlara, anahtar kodlarına veya tarih aralıklarına dayalı olabilir. Mevcut "en iyi" teklifin uygulanıp uygulanmayacağını veya tüm eşleşen tekliflerin herhangi bir siparişe uygulanıp uygulanmayacağını belirtin.

Ek Fatura Bilgileri

Özel ürünler ve hizmetler için ödeme sırasında özel alanları toplayın.

Adres Doğrulama Desteği

Ödeme sırasında ABD Posta Hizmeti veritabanıyla gerçek zamanlı olarak fatura ve gönderim adreslerini doğrulayın.

Doğrulanmış Gönderim Adresleri

Ürünleri genellikle müşterilerinizin öğrenmesi kolay olmayan fiziksel adreslere gönderiyorsanız (örneğin kamp alanları, askeri üsler, teslimat istasyonları vb.), Seçmeleri için herhangi bir sayıda konumun bir listesini görüntüleyebilir ve teslimat adresi alanlarını doğru posta adresleriyle doldurun.

Özel Nakliye Formları

Ödeme sırasında özel teslimat talimatlarını veya diğer özel gönderim bilgilerini toplayın.

Ekspres Satın Alma

Fatura ve gönderim bilgileri, geri dönen müşterilerin yeniden sipariş vermeyi hızlı ve basit hale getirmeleri için otomatik olarak önceden doldurulur.

Ürün Formları

Bir ürün sipariş edildiğinde belirli alanları toplamak için özel web formları oluşturun. Bu, ücrete dayalı kayıtlar veya her tür etkinlik veya hizmet için idealdir.

Up-Sell Satış

Ürünler ve teklifler, alışveriş sepetine yerleştirilen ürünlere göre görüntülenebilir. Ürünler ve miktarlar değiştikçe, satışları artırarak sürekli olarak yeni fırsatlar sunulabilir.

Arama Motoru Optimize Edilmiş Mağazalar

Arama motorları ile görünürlüğünüzü ve sıralamanızı geliştirmek için ürün sayfalarınıza ve kataloglarınıza arama motoru meta verileri ekleyin.

Google Alışveriş Araması

Ürün kataloğu verilerinizi otomatik olarak Google'ın Merchant Center'a aktarın. Bu, ürünlerinizin Google Alışveriş Arama'yı kullanan herkes tarafından bulunabilecek fotoğraflar ve fiyatlandırmayla birlikte listelenebileceği anlamına gelir.

Yapılandırılmış veriler

Arama motorlarınca anlaşılır, yapılandırılmış veriler ile hızlı ve detaylı ürün bilgisi aktarımı!

Vergi

Vergi, ürün, eyalet veya il, ülke veya nakliye yöntemine göre uygulanabilir.

Vergiden muafiyeti

Vergiden muaf ürünler satın ve bayilerden, kâr amacı gütmeyen kuruluşlardan veya bireysel bağışçılardan gelen siparişleri yönetin.

Kredi ve Banka Kartlarını Kabul Et

Satın alma kartı sahtekarlık ve kullanılabilir kredi açısından kontrol edildikten sonra, ödemeler banka hesabınıza otomatik olarak gerçek zamanlı güvenli bir ağ geçidi üzerinden yatırılır. Iyzico, Stripe, Paypal Express Checkout, PayPal Payments Pro, PayPal Payflow Pro, Authorize.net, Clear Commerce, First Data Global Gateway ve Sage Payment Solutions dahil en popüler ödeme ağ geçitleri desteklenir.

PayPal Ödemelerini Kabul Edin

Müşterilerinizin PayPal hesaplarını kullanarak ürünlerinizi ve hizmetlerinizi satın almalarına izin verin.

Şartların Kabulü

Tüm müşteriler ve sponsorlar, siparişleri işleme konulmadan önce şartlarınızı kabul etmelidir.

Özelleştirilmiş Makbuzlar

Sipariş edilen her ürün için özelleştirilmiş bir sipariş makbuzu görüntüleyin ve isteğe bağlı olarak ürüne özgü bilgileri e-posta ile gönderin.

Satış Sonrası Süreçler

Müşterileri ve sponsorları, satın alınan belirli ürünlere göre özel satış sonrası süreçlere yönlendirin.

Otomatik yanıtlayıcılar

Bir sipariş verildikten sonra otomatik olarak indirmelere, talimatlara veya basit "teşekkür ederiz" bildirimlerine e-posta bağlantıları oluşturur.

Bırak Gönderileri

Belirli bir ürünü içeren tüm siparişlerin e-posta kopyasını alacak bir e-posta adresi belirtin.

Sipariş Raporları ve Komisyon Raporları

Sipariş raporları oluşturun ve başkalarıyla paylaşın. Bağlı kuruluşa göre satış komisyonlarını görüntüleyin.

Ürün İçe aktar ve dışa aktar

Sınırsız ürün içe ve dışa aktarma. Bu, ürününüzü başka bir veritabanından veya elektronik tablodan içe aktarmak veya tüm ürünlerinizde aynı anda toplu fiyat değişiklikleri yapmak için harikadır.

Ürün envanteri

Tüm ürünler ve hizmetler için envanter seviyelerini yönetin. Envanter bittiğinde, bir müşterinin ürünü yeniden sipariş edip edemeyeceğine veya özelleştirilebilir bir "stokta yok" mesajı görüp ürün siparişini devre dışı bırakıp bırakmayacağına karar verebilirsiniz.

Sipariş Verme

Siparişler, muhasebe sistemlerine içe aktarmak için birden çok CSV dosyası olarak veya kolay görüntüleme ve düzenleme için tek bir elektronik tablo dosyası olarak filtrelenebilir ve dışa aktarılabilir.

Ortaklık Desteği

Yerleşik uygulama ve onay sürecini kullanarak web mağazanıza trafik çekmek için satış ortaklarını kaydedin. Her satış ortağı ve / veya ürün için farklı komisyon oranları belirlenebilir. Ayrıca gelişmiş raporlama ve muhasebe iş akışıyla.

Müşteri ve Bağlı Kuruluş Öz Yönetimi

Müşteriler ve Bağlı Kuruluşlar iletişim, fatura, sevkiyat, alıcı adres defteri, e-posta tercihleri ​​ve şifrelerini istedikleri zaman güncelleyebilir.

Kaydedilmiş Sepetleri Görüntüle

Müşteriler web sitenize kolayca dönebilir ve kaydedilmiş alışveriş sepetlerini, eksik siparişleri veya işlenmemiş bağışları geri alabilir.

Sipariş Geçmişi

Müşteriler istedikleri zaman geri dönebilir ve geçmiş siparişleri görüntüleyebilir ve makbuzları yeniden yazdırabilir.

Gönderi Takibi

Müşterilerinizin Pinegrap içinden gönderileri takip etmesine izin verir. UPS, FEDEX ve USPS gibi büyük nakliye şirketlerinden gelen takip kodları otomatik olarak algılanır ve paket izleme web sitelerine bağlanır. Bölünmüş sipariş takibini veya tek bir sipariş için birden fazla gönderi gerektiğinde destekler.

Anında Yeniden Sıralama

Müşteri, ürün ve hizmetleri iade edebilir ve hızla yeniden sipariş edebilir.

Alıcı Adresleri

Her müşteri için kişiselleştirilmiş bir adres defteri oluşturulur, böylece önceki alıcının gönderi adresleri anında geri çağrılabilir.

Satış komisyonları

İştirakler, gerçek zamanlı olarak oturum açabilir ve satış komisyonlarını takip edebilir ve ayrıca yinelenen komisyonlar desteklemektedir.

Güvenli

Güçlü, endüstri standardı SSL şifreleme, web sitesi güvenliğinde en üst düzey için tüm özelliklere entegre edilmiştir. Web sitenizi düzenlemek için ücretsiz Wi-Fi erişim noktalarını kullanırken sizi sitenin hi-jack'inden korumak için yerleşik destek.

Tıklama Başına Ödeme İzleme

Ücretli arama motoru reklamcılığınızdan sonuçları izleyin ve tıklama başına ödeme ile organik yönlendirmeleri karşılaştırın.

 

Güvenli ve kişiselleştirilmiş görünümler aracılığıyla her türlü veriyi toplayın ve görüntüleyin. Kullanıcı verileriyle senkronize edin, özel veritabanlarını güncelleyin ve otomatik yanıtlayıcıları ve gelecekteki e-posta kampanyalarını tetikleyin.

 

Özel Uygulamalar

Sayfalarınıza Sayfa Türleri atayarak ve bunları birbirine bağlayarak web sitenize veriye dayalı, etkileşimli özellikler ekleyebilirsiniz. Uygulama veya veritabanı programlamayı bilmenize gerek yok.

Özel Veritabanları

Daha sonra filtrelenmiş ve korumalı veri görünümleri aracılığıyla görüntülenebilen verileri toplamak veya içe aktarmak için özel veritabanları oluşturun.

Veri Görünümleri

Belirli kitleler veya belirli kullanıcılar için özel veri raporları oluşturmak üzere herhangi bir sayfada verileri görüntüleyin.

Dizinler

Web sitenize fotoğraflar ve iletişim bilgileri dahil her türden dizin sayfası ekleyin.

Özel Süreçler

Özel kayıt veya sipariş süreçleri oluşturmak için sayfaları birbirine bağlayın.

Otomatik E-Posta Bildirimleri ve Uyarıları

Web formları gönderildiğinde, siparişler verildiğinde, kullanıcılar kayıt olduğunda vb. Koordinatörlere, satışlara veya destek temsilcilerine haber verin. Ayrıca üçüncü taraf e-posta uygulamalarını tetikleyin.

Kod Kancaları

Belirli web formları gönderildiğinde veya sipariş verildiğinde üçüncü taraf web hizmetlerini tetikleyin.

 

 

 

Plan ve Paketler

 

Pinegrap Basit

1 Website İçin 12 Ay Geçerli

 • Sınırsız Sayfa Oluşturma
 • Sınırsız Dosya Yükleme
 • Sınırsız Klasör Oluşturma
 • Sınırsız Kullanıcı
 • Sınırsız Kişi
 • Sınrısız Form Gönderme
 • Sınırsız Etkinlik Oluşturma
 • Sınırsız Takvim Oluşturma
 • Sınırsız E-Posta Kampanyası Gönderme
 • Sınırsız Tasarım Öğeleri Oluşturma
 • Sınırsız Trafik
 • Sınırsız Ziyaretçi
 • Yazılım Temel Destek

Pinegrap Profesyonel

1 Website İçin 12 Ay Geçerli

 • Sınırsız Sayfa Oluşturma
 • Sınırsız Dosya Yükleme
 • Sınırsız Klasör Oluşturma
 • Sınırsız Kullanıcı
 • Sınırsız Kişi
 • Sınrısız Form Gönderme
 • Sınırsız Etkinlik Oluşturma
 • Sınırsız Takvim Oluşturma
 • Sınırsız E-Posta Kampanyası Gönderme
 • Sınırsız Tasarım Öğeleri Oluşturma
 • Sınırsız Trafik
 • Sınırsız Ziyaretçi
 • E-Ticaret Özelliği
 • Sınırsız Ürün
 • Sınırsız Sipariş
 • Yazılım Gelişmiş Destek

Pinegrap Kurumsal

1 Website İçin 12 Ay Geçerli

 • Sınırsız Sayfa Oluşturma
 • Sınırsız Dosya Yükleme
 • Sınırsız Klasör Oluşturma
 • Sınırsız Kullanıcı
 • Sınırsız Kişi
 • Sınrısız Form Gönderme
 • Sınırsız Etkinlik Oluşturma
 • Sınırsız Takvim Oluşturma
 • Sınırsız E-Posta Kampanyası Gönderme
 • Sınırsız Tasarım Öğeleri Oluşturma
 • Sınırsız Trafik
 • Sınırsız Ziyaretçi
 • E-Ticaret Özelliği
 • Sınırsız Ürün
 • Sınırsız Sipariş
 • API Desteği
 • Barkod ile yerel satış, Stok artırma ve eksiltme
 • Yazılım API Desteği
 • Yazılım Gelişmiş Destek