phone

Pinegrap

Web yazılım ihtiyaçlarınızı tek bir çatı altında birleştirin.
file_downloadindir (2021.1.5)
Pinegrap website platformunu birçok cihazda kolaylıkla kullanabilirsiniz bunu anlatmak için tasarlanmış içerik yönetim sistemi uygulamasının ekran görüntülerinin bulunduğu 3 tip cihaz yer alan bir görsel

Genel Bakış

Kodpen Cloudu birçok cihazda kolaylıkla kullanabilirsiniz bunu anlatmak için tasarlanmış bulut tabanlı depolama uygulamasının ana ekran görüntülerinin bulunduğu 3 tip cihaz yer alan bir görsel

 

Pinegrap, işletmeniz için düzinelerce özelleştirilebilir eklenti ile birlikte geliyor!

 

 

 

touch_app Sayfa tabanlı özellikler ile hızlı başlangıç

Pinegrap, 40 farklı Sayfa Türü içerir ve herhangi bir veritabanı kodlaması olmadan, sayfa türlerini bir araya getirerek benzersiz  ve güçlü bir web sitesi oluşturabilirsiniz.

 

 

 

style Web Tasarımcı dostu!

HTML sayfa tasarımını Pinegrap'ın içine aktarabilirsiniz. Şablonları akıllı cihaz uyumlu tasarlayabilir, kod değişikliklerini gerçek zamanlı özelleştirebilir ve ön izleme yapabilirsiniz.

 

 

 

account_box Özelleştirilebilir hazır portallar ile daha fazla seçenek

shopping_cart

Müşteriler

Müşteri portalı özellikleri, ne satıyor olursanız olun güvenli ticaret için dostça bir ekosistem oluşturmak üzere satış iletişim araçları, çevrimiçi sipariş ve destek biletleri sunar.

assignment_ind

Üyeler

Üye portalı özellikleri, rehberleri, takvimleri, etkinlik rezervasyonlarını yayınlamak ve hatta sınıflandırılmış reklamları paylaşmak için yalnızca korunan üye alanlara erişim sağlar.

lock

Personel

Personel portalı, personelinizin etkinlikler, bloglar, videolar, formlar ve belgeler indirmesi, müşterilerle ve birbirleriyle iletişim kurmaları için güvenli bir yer sağlar.

 

 

 

devices_other Kullanıcı dostu arayüz ve kısayol tuşları

Websitenizi yönetmek için bilgisayar başında olmak zorunda değilsiniz. Pinegrap, internet erişimi ve web tarayıcısına sahip olan cihazların tümünden yönetim için optimize edilmiştir. Ayrıca MacOS ve Windows işletim sistemli cihazlar için işinizi kolaylaştıracak klavye tuş kısayollarına sahiptir.

 

 

 

perm_media Özenle oluşturulmuş hazır şablonlardan faydalanarak hızlı bir başlangıç yapın!

Pinegrap, her firma için özenle düşünülmüş hazır şablonlar sunar. Bu şablonlar ile fikirlerinizi hızlıca hayata geçirebilirsiniz. Bünyesinde barındırdığı yüzlerce ücretsiz stok fotoğraf ve görselleri düşünmeden rahatlıkla kullanıp tasarımınızı renklendirebilirsiniz.

 

 

 

account_balance_wallet Ödeme yöntemlerini dijital mağazanızda güvenle kullanın.
Kredi/Banka Kartı
PayPal Express
Çevrimdışı Ödeme

 

 

 

payment Ödeme geçitleri (payment gateways) ve güvenlik!

Pinegrap'ın bünyesinde barındırdığı ödeme geçitlerini, entegrasyon olmadan hızlıca kullanmaya başlayın; AuthorizeNet, FistDataGlobal, Paypal Payflow Pro, Paypal Payment Pro, Sage, Stripe ve Iyzico(Iyzipay). Ayrıca bilmenizi isteriz ki Pinegrap, PSI-DSS uyumludur ve müşterilerinizin kart verilerinin çalınma riskini ortadan kaldırır.

 

Pinegrap Website Platformu | Kodpen
Pinegrap Website Platformu | Kodpen
Pinegrap Website Platformu | Kodpen
Pinegrap Website Platformu | Kodpen
Pinegrap Website Platformu | Kodpen
Pinegrap Website Platformu | Kodpen
Pinegrap Website Platformu | Kodpen

 

 

 

 

Pinegrap'ın verimli bir şekilde çalışabilmesi için PHP 5.3+ ve veri depolamak için ise MYSQL 5.0+ yada MariaDB v10+  veri tabanına sahip bir sunucuya ihtiyaç duyar. Ek olarak php ayarlarından allow_url_fopen  açık konuma getirmek birkaç fonksiyonun çalışması için gereklidir.

CRON Görevleri ile birçok işlemin ve görevin çalışmasını sağlanabilir (örneğin eposta kampanyaları belirlenen zamanda gönderilebilir).

Ürünler, rehber, hesaplar, formlar vb. .csv dosyası olarak dışarı yada içeri aktarılabilirsiniz. Ayrıca yedekleme yöneticisi sayesinde website dosya ve veritabanı yedeği alınabilir, indirilebilir ve daha sonra bu yedek yeni kurulum için kullanılabilir.

 

Pinegrap'ı hemen ücretsiz kullanmaya başlayın.
 file_downloadindir
4 Görüş
Ekleyen Adı Kaan Doruk

Eski websitemi zip dosyasında sıkıştırdım, pinegrap'ta içe aktardım saniyeler içinde fonksiyonlu bir websitem oldu birçok özelliğini kullanmıyorum bile arıyabileceğim herşey mevcut. deneyin memnun kalırsınız indirin.
Ekleyen Adı Gizem Yozgatlı

Çok fazla güncelleme geliyor, yeni özelliklerini öğrenmek zaman alıyor ama bir web tasarımcı olarak herkese tavsiye ederim çok fazla seçenek var şunu yapamadım bunu yapamadım demek zorunda kalmıyorum müşterilerime. Merak edenler için eklenti yok her şey ilk yüklemede aktif oluyor.
Ekleyen Adı Yiğit OZAN

Açık kaynaklı olduğunu belirtseydiniz keşke ücretli bir yazılım zannettik. Kullanmayı düşünüyoruz ancak yazılımda bazı değişiklikler yapmamız gerekiyor ve ayrıca Iyzico taksit seçeneği mevcut mu?
Ekleyen Adı Kodpen Geliştirici Ekibi

Yiğit bey, Pinegrap yazılımı tamamen ücretsizdir, yazılım üzerinde değişiklik yapılması mümkündür ancak güncelleme ile bu değişiklikleri kaybedebilirsiniz. Evet yazılıma dahil olarak Iyzico Entegrasyonu, 3ds ödeme özeliği ve taksitli ödeme seçenekleri mevcut.
Görüş Ekle:
Lütfen Pinegrap hakkında düşünceleriniz paylaşın.
Lütfen görüş eklemek için giriş yapın veya kayıt olun..
Daha fazla bilgi edinmek için dökümantasyon sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Yardıma ihtiyacınız varsa yardım sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Hemen iletişime geçerek destek, bilgi, yardım alın veya öneri ve görüşlerinizi iletin.