phone
Bireysel Web Tasarım Hizmeti
Bireysel Web Tasarım Hizmeti
Web dünyasına adım atmak için bireylere ve küçük işletmelere uygun güçlü bir başlangıç!

 

Bireysel web siteleri promosyon (potansiyel müşterilerinize kendinizi ve ürünlerinizi tanıtmak amacıyla kullandığınız etkili bir tanıtım aracıdır.), iş aramaları, kişisel markalaşma, internetteki tüm kitlelere ulaşmak veya sadece iletişim için kullanılabilir. 


Bu bireysel web siteleri, genellikle sosyal ağlardan veya kurumsal sitelerden daha fazla özgürlüğe sahip bir yayın platformu olarak hizmet ederler.


Bireysel web siteleri ayrıca, site sahibinin ilgi alanları veya site için amaçlarının ileride bir noktada değişmesi durumunda, yönlerini kolayca değiştirmesine de izin verir. Harika bir internet varlığına sahip olmak, aslında hayalinizdeki işe giriş bileti olabilir.


Bireysel web siteniz ile neler yapabilirsiniz?

 

- Özgeçmişinizi yayınlayabilirsiniz. Böylece iş başrularında yüzlerce iş arayanların arasından sıyrılır kolayca farkedilirsiniz.

 

- Blog yazılarınızı  yayınlayarak diğer tüm insanlarla iletişim halinde olur bilgi paylaşımı yapabilirsiniz.

 

- Portfolyonuzu yayınlayabilirsiniz. İnsanlar sizin hangi işlerle uğraştığınızı ayrıntılı bir sunum ile görebilir sizin yeteneğiniz hakkında bilgi sahibi olabilirler.

 

- Kişisel markanızın tanıtımını yaparak daha fazla fırsat elde edebilirsiniz.

 

- Ufak çaplı online mağaza oluşturabilirsiniz. Bu toplum yararına çalıştığınız bir iş için bağış linki olabilir. Sosyal medyada yaptığınız ürün satışlarınız için iyzilink gibi ödeme yöntemine yönlendirme olabilir. Yada online hizmetleriniz için bir sayfa olabilir.

 

- Fotoğraf galerinizi yada video galerinizi oluşturabilirsiniz.

 

- İletişim bilgilerinizi yayınlayabilir. Sosyal medya hesaplarınıza yönlendirebilirsiniz. 

 

- Projelerinizi, duyurularınızı ve haberlerinizi paylaşabilirsiniz.

 

- Randevu, teklif ve anket gibi formlar oluşturabilirsiniz. 


Ayrıca tüm bunları kontrol altında tutmanızı sağlayan kolaylıkla sayfa ekleme, çıkarma, sayfa içeriklerini düzenleme ve daha bir sürü özelliği içeren Pinegrap içerik yönetim sistemini bünyesinde barındıran,  web tasarım hizmetine sahip olmak için hemen sepetinize ekleyin.

taglar: #web tasarım   #bireysel   #kodpen web tasarım  
Hemen iletişime geçerek destek, bilgi, yardım alın veya öneri ve görüşlerinizi iletin.