verileriniz için güvenli bir barınak

Veri depolayın, Senkronize edin ve bulutta çalışın

keyboard_arrow_upCloud'a Git keyboard_arrow_downDaha Fazla Öğren

Genel Bakış

Dosyalarınızı dilediğiniz platform ve konumdan erişmenin kolaylığını keşfedin!

devices_other 
Dosyalarınızı dilediğiniz platform ve konumdan erişmenin kolaylığını keşfedin!

Cloud'daki dosyalarınızı herhangi bir akıllı telefondan, tabletten veya bilgisayardan erişebilirsiniz. Nereye giderseniz gidin, dosyalarınız elinizin altındadır.

sd_storage 
Dilediğiniz Dosyayı Saklayın.

Fotoğraf, hikaye, tasarım, çizim, kayıt, video ve çok daha fazlasını kolaylıkla saklayın. İlk 15 GB depolama alanınız bizden ücretsiz.

share 
Dosyalarınızı ve hatta klasörlerinizi kolaylıkla paylaşın

Diğer kullanıcılar istediğiniz dosyaları görüntüleyebilir, indirebilir ve hatta bu dosyalar üzerinde ortak çalışma sağlayabilecekleri bir bağlantı oluşturabilirsiniz.

storage 
%100 SSD bellek altyapısı ile mükemmel hız.

Bulut sunucumuz için Türkiye'nin hosting konusunda en köklü şirketi olan Natro Hosting'i tercih ediyoruz. Verilerinizin erişilebilirliği, hızı ve güvenliğinin, güvenilir ellerde olduğundan emin oluyoruz.

signal_wifi_off 
Dosyalarınızı Çevrimdışı kullanın!

Dosyaları çevrimdışı kullanılabilir hale getirerek telefonunuz, tabletiniz yada bilgisayarınız internet hizmetine erişemediğinde (örneğin uçakta veya İnternet bağlantısının sorunlu olduğu yerlerde) dosyalarınızı görüntüleyebilirsiniz, düzenleyebilir ve internet ağına tekrar bağlandığınızda efor harcamadan dosyalarınızı eşitleyebilirsiniz.

lock 
Dosyalarınızın güvenliği çok önemli.

Bu nedenle akıllı telefonunuzda, tabletinizde ya da bilgisayarınıza ne olursa olsun, sunucu taraflı şifreleme ile güvenle gönderilir ve verilerinizin tamamı  SSL kullanılarak şifrelenir.

 

Kodpen Cloud Depolama, Açık Kaynaklı bir topluluk yazılımı olan NEXTCLOUD teknolojisini kullanmaktadır. İndirme ve veri Trafiği gibi limitler yoktur ancak kodpen olarak ek depolama alanlarını mağazamızda ücretli ya da hediye olarak sunabiliriz. Masaüstü ve mobil cihazlar için senkronizasyon yazılımını buradan indirebilirsiniz.

 

 

Nextcloud uygulamasından oturum açmak için; "oturum aç" seçeneği seçildikten sonra sunucu adresi bölümüne 

https://www.kodpen.com/c

url adresini giriniz. ardından ileri seçeneği ile tarayıcıdan gerekli izinleri verdikten sonra kolaylıkla eşitlemeyi başlatabilirsiniz.

 

 

Kodpen Cloud'u hemen ücretsiz kullanmaya başlayın.