İzmir Tire Web Tasarım Yazılım?

İzmir Tire Web Tasarım Yazılım?

1,252 Görünteleme / / 0 Yorum

İzmir Tire'de web tasarım, web yazılım, grafik tasarım, kurumsal kimlik tasarımı, markalaştırma, seo (arama motoru optimizasyonu), kartvizit, katalog, e-ticaret sitesi, hosting, domain, internet sitesi, görsel tasarım ihtiyaçlarınızı bütçeye uygun ve hızlı, yenilikçi tekniklerle, güvenilir ekip ile yapmaya hazırız!

İnternet dünyası hızla gelişmektedir. Artık alışverişlerimizi bile sıklıkla e-ticaret sitelerinde yapıyoruz. E durum böyleyken zorunlu olarak her firmanın-işletmenin hem kurumsal kimliğini duyurması hem de işlerini büyütmesi açısından bir internet sitesi, e-ticaret sitesi olmalıdır. 

Bir web sitesi markalaşmanın en büyük yardımcısıdır. İnsanlar birbirlerine sormak yerine internet araştırması ile işletmelerin iletişim adreslerini buluyor, iletişim kuruyor ve web sitesi aracılığıyla işletme hakkında bilgi sahibi oluyor. Kodpen olarak markalaşma sürecinin en önemli adımının bir web sitesi olduğunu düşünüyoruz. Bunun için güvenilir web ajansları ile çalışmanız önemlidir. Arama motoru optimizasyonu yapılmamış bir web sitenin internette varlığı ile yokluğunun farkı  olmaz! Sizin için tüm bu yükleri hafifletiyoruz. Arama motorlarında çıkmayan web sitesi yapmıyoruz. 

Kodpen olarak bütün bu web tasarım hizmetlerimize ek olarak müşterilerimize fayda sağlaması adına hosting, alan adı(domain), ssl güvenlik sertifikası gibi hizmetleri de uygun fiyatlara ve yüksek kapasitelere sağlıyoruz. Markalaştırma sürecinde doğabilecek diğer ihtiyaçlarınızı da örneğin grafik tasarım, kartvizit tasarımı, katalog tasarımı vb. karşılıyoruz. Sizleri %100 müşteri memnuniyeti ile arayıştan kurtarıyoruz. 

Hizmetlerimiz

Hemen iletişime geçerek destek, bilgi, yardım alın veya öneri ve görüşlerinizi iletin.

İletişim

tire web tasarım, izmir web tasarım, internet sitesi, grafik tasarım, e-ticaret, hosting, domain, İzmir Tire Web Tasarım Yazılım?
Add Yorum:
Please login or register to add your yorum.
Diğer Gönderiler
SSL Sertifikası Nedir? Web Site Güvenlik Sertifikası Türleri Nelerdir?

SSL sertifikası internet güvenliğinin bel kemiği olarak hizmet vermektedir.

Devamını Oku

Bulut Bilişim'in Avantajları Nelerdir?

Bulut bilişim, internet üzerinden veri depolama ve bu verilere erişme anlamına gelir. Kişisel bilgisayarınızın sabit diskinde herhangi bir veri depolamaz. Bulut bilişimde, uzak bir sunucudan verilere erişebilirsiniz.

Devamını Oku

USB Konnektör Çeşitleri Nelerdir?

Modern toplum için her yerde bulunan USB teknolojisi, insanların günlük olarak kullandıkları en az bir veya daha fazla cihazda bulunur. Bununla birlikte, USB kabloları, çoğu diğerleriyle uyumsuz olan çeşitli bağlantılarla gelir. Bu, özellikle deneyimsiz kullanıcılar için her biri arasındaki farkları önemsenmediğinde, bir USB kablosunu değiştirmeyi zahmetli bir görev haline getirir.

Devamını Oku

Çevrimiçi Google Ürün Kategori Tablosu

Google Ürün Kategorisi tablosu E-Ticaret ile uğraşanlar için olmazsa olmazlardan biridir, bu tabloda bulunan ürün kategorileri ve alt kategorileri araştırılarak satışı yapılmak istenen ürünün sayılardan oluşan Google Ürün Kategorisi (google product category) belirlenir ve ürünün RSS bölümüne eklenerek, ürünün ne olduğu ile ilgili google'a bilgi verilir. Kodpen olarak bu tablonun çevrimiçi bir ortamda yer almadığını fark ettik. Umarız yardımı dokunur.

Devamını Oku

Domain ve Hosting Nedir? Ne Amaçla Kullanılır?

Web sunucularını ve alan adlarını bunların siz için ne yaptığını ve başlangıç yapmak için ihtiyacını duyacağınız şeyleri nasıl bulacağınızı size söz işin tekniğine fazla girmeden temel düzeyde ele alıcaz.

Devamını Oku