phone

Başkanın hastaneye hediyesi, hayat kurtardı!

Kategori: YAŞAM - SAĞLIK

Tire Devlet Hastanesi Başhekimi Op.Dr Fatih Hayali ve Hastane Yönetimi, Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran' a hastaneye hediye etmiş olduğu Entübe Solunum Cihazı (Ventilatör) için teşekkür plaketi takdim etti.

Başhekim Fatih Hayali bağışlanan cihaz sayesinde aynı gün bir hastanın hayatının kurtarıldığını ifade etti.

Sağlık çalışanlarının hakkının ödenmeyeceğini belirten Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran bağışlanan cihaz sayesinde bir hastanın aynı gün hayatının kurtarılmasının sevincini yaşadıklarını söyledi. Tire Belediyesi olarak her zaman sağlık çalışanlarının yanında olduklarını da ifade eden Başkan Duran "Salgın döneminin biran önce bitmesini ve sağlıklı günlere tekrar kavuşmayı diliyorum" dedi.

Tire Devlet Hastanesi Başhekimlik makamında gerçekleşen plaket takdiminde Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran, Tire Belediye Başkan yardımcısı Halil Doğukan Eroğlu, Tire Devlet Hastanesi Başhekimi Op.Dr Fatih Hayali, Başhekim Yardımcısı Uz.Dr Elife Özkan, Başhekim Yardımcısı Uz. Dr Yasin Küçükyavaş, Hastane Müdürü İsrafil Bitlisli ve Sağlık Bakım Hizmetleri Müd. Fatoş Yürürdurmaz yer aldı.

Hemen iletişime geçerek destek, bilgi, yardım alın veya öneri ve görüşlerinizi iletin.